Kurumsal

2004 yılından bu yana Malatya'da pizza sektöründe adından söz ettiren Aile Şirketimiz, 2009 yılında Pizza Real markası ile Malatya'da açtığı ilk şubesiyle faaliyetlerine başlayarak yerel bir marka olan Pizza Real, geçen süreçte kendisine ait , Malatya ,Mersin,Erzincan ve Sivas İllerindeki şubeleriyle sektörünün en iyi markası olma hedefi ile hızla büyümektedir.

Ana ilkesini “Müşteri Memnuniyeti Herşeyden Önce Gelir” diye belirleyen Pizza Real, bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden, lezzet çeşitliliğini arttırarak, her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmak amacıyla ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir.

"Gerçek Lezzetler" sloganıyla %100’lük müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlayan Pizza Real, bu iddialı hedefe ulaşmak için ekip çalışmasına ve merkez ile şubesinin uyumuna büyük önem vermektedir."

Pizza Real, Malatya ve Bölge genelinde süratle artan müşterileriyle, gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden; lezzetli, sağlıklı, hesaplı ürünlerini hızlı ve güler yüzle sunarak her geçen gün büyümektedir.

 

Misyonumuz;

İnsanların yaşam kalitesini artıracak, sağlıklı (hijyenik), lezzetli, kaliteli gıda ürünlerini süratli, ekonomik ve güler yüzlü servis hizmeti ile sunmaktır.

 

Vizyonumuz;

Kendine özgü Konsept, Lezzet, Menü çeşitliliği, Taze (dondurulmuş olmayan) ve doğal ürünleri ve farklı hizmet anlayışı ile sektörde yeni bir kulvar oluşturmak ve bu alanda lider olmaya aday bir marka olarak yoluna devam etmektedir.